Akcija „Padovanokime miegmaišį“

PILIETINĖ AKCIJA „SUŠILDYKIME UKRAINOS KARIUS. PADOVANOKIME JIEMS MIEGMAIŠIŲ“

Artėja antra karo Ukrainoje žiema, ypatingai sunkus metas gyventojams ir kariams. Tačiau jie nepasiduoda, negalime pasiduoti ir mes. Padėkime jiems NESUŠALTI!

Kauno rajono savivaldybė inicijuoja pilietinę akciją, kurios metu bus siekiama surinkti kuo daugiau miegmaišių Ukrainos kariams ir perduoti juos mūsų partneriams – Užkarpatės apskričiai. Kviečiame gyventojus iki lapkričio 20 d. atnešti NAUJĄ MIEGMAIŠĮ į specialius surinkimo punktus Kauno rajone:

  • Kauno rajono savivaldybėje (Savanorių pr. 371).
  • Kiekvienoje seniūnijoje.
  • Vaikai miegmaišius gali atnešti į savo mokyklas.

Taurakiemio seniūnijoje NAUJĄ MIEGMAIŠĮ prašome atnešti į seniūniją adresu: T. Masiulio g. 6, Piliuonos kaimas.

Techninė atmintinė miegmaišiams:

Miegmaišiai reikalingi kariams, todėl jie turi būti didesni, bent nuo 225×90 cm (tam, kad būtų galimybė tilpti su apranga, ginklu) ir šiltesni, tinkami naudoti atšiauriomis sąlygomis.

 

Nuo pat pirmos karo dienos aktyviai prisidedame prie pagalbos Ukrainai. Kauno rajono savivaldybė kartu su gyventojais teikė paramą Užkarpatės apskričiai (Ukraina) – net 3 kartus su humanitarine pagalba vykome į Užgorodo miestą, pristatėme maisto produktus, medicinines priemones, įrangą, greitosios pagalbos automobilį, visureigį ir kitus partneriams labiausiai reikalingus daiktus.